Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
MARSS FILTRY SP. J.
ul. Wojska Polskiego 15, Sieradz
Telefon: (43) 827-49-49

SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI I ZNAJDZ ODPOWIEDNI FILTR

Szerokość: Wysokość: Grubość: Typ filtra: Klasa filtracyjna:

SZUKAJ PO CENTRALI

Producent: Model:

Firma SOLIS Filtry Powietrza - MARSS FILTRY Sp.J.

zaopatruje swoich klientów w produkty najwyższej jakości od 2006 roku

 

Z dniem 1 czerwca 2017 roku firma SOLIS Filtry Powietrza stała się częścią więszego producenta firmy MARSS FILTRY Spółka Jawna.

 

Współpracujemy z firmami rodzimymi jak również kooperantami zagranicznymi. Staramy się cały czas poszerzać naszą ofertę oraz dostosowywać ją do  wymagań naszych klientów.

W ofercie firmy MARSS FILTRY znajdą Państwo szeroki wachlarz filtrów powietrza do central wentylacyjnych,  klimatyzacyjnych oraz rekuperatorów. 

Oprócz filtrów w wymiarach standardowych, które mogą Państwo znaleźć na stronie naszego sklepu internetowego oferujemy również filtry produkowane zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem.
 
 W przypadku, gdy nie znajdą Państwo na naszej stronie poszukiwanego filtra serdecznie prosimy o kontakt z Działem Handlowym.

 
Oferta firmy SOLIS obejmuje: włókniny filtracyjne syntetyczne w klasach od G3 do F7,  jak również włókniny szklane typu paintstop.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo również: filtry kieszeniowe, kasetowe, dokładne, kompaktowe, płaskie, wstępne oraz absolutne.

 
Oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w różnych branżach, od przemysłu spożywczego do firm farmacetycznych oraz pomieszczeń o bardzo wysokich wymaganiach czystości powietrza takich jak sale operacyjne czy laboratoria.
 
Jako firma wychodząca naprzeciw potrzebom naszych klientów od 2008 roku uruchomiliśmy dla Państwa możliwość dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym.

Staramy się go sukcesywnie udoskonalać i w tym miejscu serdecznie dziękujemy za Państwa cenne uwagi i opinie.

 

Sklep jest obecnie dostępny na naszej stronie firmowej, zakładka - SKLEP INTERNETOWY.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Sprzedający oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym oficjalnym dystrybutorem.