Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
MARSS FILTRY SP. J.
ul. Wojska Polskiego 15, Sieradz
Telefon: (43) 827-49-49

SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI I ZNAJDZ ODPOWIEDNI FILTR

Szerokość: Wysokość: Grubość: Typ filtra: Klasa filtracyjna:

SZUKAJ PO CENTRALI

Producent: Model:

Dobór właściwego filtra powietrza

Aby odpowiednio dobrać materiał filtracyjny do posiadanego urządzenia, kierujemy się przede wszystkim wskazówkami podanymi przez producenta danej centrali. Na tabliczce znamionowej urządzenia lub w instrukcji użytkownika znajdą Państwo odpowiednie parametry takie jak:

  • model/typ filtra
  • klasa filtracyjna
  • wymiary

Przed każdą wymianą należy zapoznać się z wymaganiami, jakie producent określił dla danego urządzenia. Samodzielnie nie należy podwyższać klasy filtracyjnej używanego filtra. Filtr wyższej klasy może powodować zwiększone opory, a tym samym urządzenie nie zachowa swojej sprawności.

Filtry powietrza są urządzeniami jednorazowymi i z tego względu nie zalecamy czyszczenia filtrów na własną rękę.
Filtr traci w ten sposób na skuteczności oraz żywotności. Ponadto zanieczyszczony filtr stopniowo niszczy również centralę, ponieważ do poszczególnych kanałów wentylacyjnych dostają się zanieczyszczenia niebezpieczne dla użytkowników pomieszczeń.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do rodzaju filtra serdecznie prosimy o kontakt. Postaramy się dobrać model odpowiedni dla Państwa wymagań.

SOLIS - producent filtrów powietrza

E-mail: biuro@solisfiltry.pl
Telefon: 43 825 96 00